Podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasi wolontariusze z Klubu Ośmiu w składzie:  Ewa Chrastina, Anna Chrastina, Aleksandra Gawryszewska, Sara Kubala, Zuzanna Rutkowska, Izabela Jarosik, Kamila Ostrowska zebrali łącznie do puszek 1311,57 zł.

Natomiast ze sprzedaży napoi gorących oraz słodkości, które można było zakupić w bufecie zorganizowanym przez naszą szkołę otrzymaliśmy 730,17 zł. Łączna kwota jaką zebrała nasza szkoła wyniosła – 2041,74 zł.

Bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować Paniom: Joannie Gołdyn, Dorocie Wilczyńskiej, Małgorzacie Kołodziejczyk, Annie Krupie, Marioli Słącz, Agnieszce Wawrzyniak, Kamili Janowskiej, Anecie Dudzie ,Pani Jadwidze Gawryszewskiej, Marii Kapcewicz, Annie Jarmuł, Sylwii Brach, Andżelice Kazaneckiej, Katarzynie Kubik oraz Pani Lidii Radtke za przygotowanie bufetu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz tego, uczniowie z naszej szkoły, brali udział w pokazie tanecznym pod opieką Pani Jolanty Trojan oraz w pokazie tanecznym Szkoły Tańca "Fokus" Pana Tomasza Konurego. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.

Lidia Radtke, Marzena Krakowska – Duda.