Fundacja Centaurus – zajmująca się prawami zwierząt i ich ratowaniem, zwróciła się z prośbą o wsparcie w leczeniu swojej podopiecznej suczki "Diany". "Diana" jest na co dzień przewodnikiem dla swojego niewidomego właściciela. Niedawno psina zachorowała na nowotwór łapki przedniej i potrzebne jest długotrwałe leczenie. W związku z tym, Szkolny Klub Wolontariatu, postanowił zorganizować zbiórkę potrzebnych pieniędzy. Wolontariusze w poprzednim tygodniu zbierali dobrowolne datki. Dzięki pomocy uczniów uzbierano 88 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Jeśli ktoś z Was ma ochotę nadal wspierać Fundację Centaurus proszony jest o kontakt z koordynatorem Szkolnego Klubu Wolontariatu z panią Lidią Radtke.

Tekst i zdjęcia: Lidia Radtke