Rok szkolny rozpoczęliśmy od zwiedzania naszej szkoły. Najbardziej podobała nam się biblioteka. Pani Gabrysia pokazała nam wszystko i przeczytała bajkę w czytelni.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/1{/gallery}

W naszych salach bawiliśmy się świetnie. Uczyliśmy się liczyć, pracować w parach i w grupach.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/2{/gallery}

Nasze zajęcia odbywały się nie tylko w sali. Bardzo często, oczywiście, jeżeli tylko pozwalała na to pogoda wychodziliśmy na spacery i wycieczki. Poznawaliśmy w ten sposób przyrodę i inne zjawiska przyrodnicze.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/3{/gallery}

Spotkanie z archeologiem, panem Kurką było bardzo interesujące. Mogliśmy o wszystko pytać i co najważniejsze wszystkiego dotykać.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/4{/gallery}

Wyjazd do Dziwnowa do Jednostki Wojskowej, był naszym pierwszym w tym roku wyjazdem autokarem. Było trochę zimno, ale żołnierze nas nie zawiedli i wszystko nam pokazali. My w podziękowaniu przygotowaliśmy album z naszym rysunkami.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/5{/gallery}

Przejażdżka szynobusem „Smerf”, który zajechał do naszego miasta z okazji 120 lecia kolei w naszym mieście, też była dla nas wielką atrakcją.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/6{/gallery}

W tym roku nasze panie przygotowały dla nas zabawę andrzejkową. Bawiliśmy się świetnie. Ciekawe tylko, czy nasze wróżby się spełnią.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/7{/gallery}

Nasze babcie i dziadków zaprosiliśmy na uroczyste spotkanie. Przygotowaliśmy program artystyczny wiersze, piosenki, inscenizacje, tańce i grę na instrumentach.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/8{/gallery}

W tym roku witaliśmy wiosnę w pełnym śniegu. Marzanna spłonęła i mieliśmy nadzieję, że szybko do nas przyjdzie upragniona wiosna.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/9{/gallery}

W przedszkolu uczyliśmy się o zdrowym odżywianiu, sami robiliśmy owocową sałatkę oraz kanapki na śniadanie. Wszystko smakowało wyśmienicie. Zaprosiliśmy nawet gości.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/10{/gallery}

Tak, jak co roku w tym również byliśmy na zawodach sportowych w Dziwnowie. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się z otrzymanych medali i zdobytego pucharu. A po zawodach była piękna pogoda i poszliśmy na plażę.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/11{/gallery}

Wyjazd do gospodarstwa rolnego do Dargoszewa dostarczył nam wielu wrażeń. Zobaczyliśmy bardzo dużo zwierząt jakie się hoduje w gospodarstwie. Była świetna pogoda i mogliśmy wybiegać się do woli a upieczona kiełbaska smakowała wyśmienicie.

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/oddzialy_zerowe/2012_2013/12{/gallery}