Dokumenty do pobrania:

Regulamin Rady Rodziców (412 KB, PDF)

Harmonogram Pracy Rady Rodziców (290 KB, PDF)

Koncert Bożonarodzeniowy

15 grudnia 2017 r. odbył się I Koncert Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Był to koncert charytatywny, na którym licytowano ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców i dzieci, można było zakupić także na kiermaszu przepiękne ozdoby świąteczne. Wszelkie uzbierane pieniążki zostaną przeznaczone na szafki dla uczniów z klas IV – VIII. Oprócz zakupienia rękodzieła naszych rodziców, wysłuchaliśmy montażu słowno – muzycznego w wykonaniu uczniów z naszej szkoły. Były kolędy, wiersze a nawet przedstawienie jasełkowe w wykonaniu klasy II b pod kierunkiem pani Natalii Kowalskiej. Trzeba powiedzieć, że to był pierwszy występ klasy II b przed tak liczną grupą widzów, ale mimo tego "nie zjadła ich trema" i dopisywał im humor. Specjalnymi gośćmi wykonującymi utwory zimowo – świąteczne byli uczniowie Szkoły Muzycznej z Kamienia Pomorskiego. Uczniowie szkoły Muzycznej wykazali się niesamowitymi zdolnościami muzycznymi aż zapierało dech w piersiach, za co bardzo dziękujemy. Podczas koncertu można było skosztować smacznych, domowych wyrobów cukierniczych, których dostarczyli nam jak zawsze niezawodni rodzice. Mamy nadzieję, że rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście miło spędzili piątkowe popołudnie i postanowią przyjść także na kolejne wspólne spotkanie.

Rada Rodziców

{gallery}/aktualnosci/archiwalne/gallery/rada_rodzicow/koncert_bozonarodzeniowy{/gallery}