Wniosek o przyjęcie do szkoły

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim informuje o możliwości pobrania nowego wniosku o przyjęcie do szkoły.

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie dzieci do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim na rok szkolny 2021/2022 zostały rozpatrzone pozytywnie.

logo szkoły

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim pragnie poinformować, iż od dnia 1 marca do 6 kwietnia 2021 r. trwać będą zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 dzieci urodzonych w 2014 r. i zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.

Rekrutacja 2020/2021

W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego – Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku Dz.U. poz. 433, zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych w szkołach do dnia 25 marca 2020 roku, informujemy - rodzice którzy zechcą w najbliższym czasie zapisać dzieci do klasy pierwszej...