Podziękowanie dla Fundatorów

W sierpniu br. w sali 124 zostały zamontowane nowe plisy na oknach oraz wymieniona została tablica szkolna. Fundatorami tego zadania byli:

  • Państwo Joanna i Dariusz Michel,
  • Pani Elżbieta Kuligowska i Pan Grzegorz Krzyżanowski,
  • Państwo Agnieszka i Tomasz Przyborowscy,
  • Pani Dorota Pełka,
  • Pani Anna Sitek,
  • Usługi Stolarskie Damian...

Szkolna wycieczka na Wyspę Chrząszczewską

W dniu 26.09.2021 roku wraz z Andrzejem Jędrzejewskim, psychologiem szkolnym udali się na "niedzielny wypad za miasto" Dawid Mikolajczyk, Dawid Milej i Damian Milej z klasy 6b. Uczniowie wraz z opiekunem odwiedzili Chrząszczewo, Buniewice oraz Głaz Królewski.
Piekli kiełbaski na ognisku, maszerowali wzdłuż brzegu Zalewu Kamienskiego, ciesząc się...

Z wizytą w dworku Ewalda von Kleista oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej

22 września uczniowie klas II A oraz II C udali się na pieszą wycieczkę do Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej oraz Dworku Ewalda von Kleista.

Po dworku von Kleista oprowadzali nas Pani Anna Rogacka oraz Pan Tobiasz Gieroń. W ciekawy sposób przybliżali uczniom historię życia Ewalda von Kleista oraz powstania jego wynalazku. Dzieci mogły...

wyjazd na wycieczkę

W dniach 14-17.10.2021 roku planowany jest wyjazd kulturalno-turystyczny do Trójmiasta dla byłych i obecnych pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim. Koszt wyjazdu 572 zł, część kwoty zostanie dofinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w zależności od dochodu. Osoby chętne proszone są o...