19 czerwca podczas długiej przerwy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom szkolnego konkursu fotograficznego "Rowerem ku naturze", zorganizowanego w ramach projektu "Zamiast spalin – dwa koła".
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu!
Laureaci konkursu w kategorii klas 1–3:
- miejsce – Aleksander Kapłon, kl. 2a
- miejsce – Blanka Telenga, kl. 2c oraz Anastazja Kędzierska, kl. 3a
- miejsce – Oliwier Jezierski, kl. 2c oraz Piotr Zawiasa, kl. 3b
Wyróżnienia otrzymali:
- Kuba Garliński, kl. 1b
- Lena Iwańcz, kl. 2a
- Aleksander Kończal, kl. 2c
- Jagoda Krzyżanowska, kl. 3a
- Oliwia Wosińska, kl. 3b
Laureaci konkursu w kategorii klas 4–8:
- miejsce – Aleksandra Wikło, kl. 6a
- miejsce – Antoni Maciejewski, kl. 4a
Kolejnym ważnym etapem realizacji projektu było zamontowanie przed szkołą nowych stojaków rowerowych. Dzięki temu większa liczba uczniów będzie mogła bezpiecznie zostawiać swoje rowery przed szkołą.
Projekt "Zamiast spalin – dwa koła" realizowany jest w ramach programu "Społecznik na 5! Program wspierania inicjatyw oddolnych na lata 2025–2029".
Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
