Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się o 1 września 2021 r. o godzinie 9:00.

Uroczyste rozpoczęcie klas pierwszych odbędzie się na świetlicy szkolnej w sali 118 o godzinie 9:00.

Nowi uczniowie wraz z jednym rodzicem proszeni są o zapoznanie się z Procedurą Bezpieczeństwa w warunkach pandemii Sars-Cov-2, obowiązującą od 01 września 2021 r. (PDF, 235 KB)

Uczniowie klas II-VIII spotykają się w klasach z wychowawcami:

  • klasa II a, wychowawca Dorota Konarska, sala 124
  • klasa II b, wychowawca Mariola Wronkiewicz, sala 122
  • klasa II c, wychowawca Grażyna Wasielewska, sala 120
  • klasa III a, wychowawca Wiesława Krawiec, sala 125
  • klasa III b, wychowawca Joanna Stępień, sala 113
  • klasa III c, wychowawca Łukasz Stachyra, sala 126
  • klasa IV a, wychowawca Miłosz Krzyżanowski, sala 208
  • klasa IV b, wychowawca Marta Niekowal, sala 21 G
  • klasa V a, wychowawca Renata Brząkała, sala 210
  • klasa V b, wychowawca Kamila Gierżatowicz, sala 4 G
  • klasa V c, wychowawca Joanna Gołdyn, sala 214
  • klasa VI a, wychowawca Maria Chojnacka, sala 19
  • klasa VI b, wychowawca Edyta Gutowska, sala 7 G
  • klasa VII a, wychowawca Elżbieta Dąbrowska, sala 13 G
  • klasa VII b, wychowawca Aneta Kuchta, sala 20
  • klasa VII c, wychowawca Arletta Sobczak, sala 12 G
  • klasa VII d, wychowawca Małgorzata Tomicka, sala 17 G
  • klasa VIII a, wychowawca Małgorzata Słodkowska, sala 18 G
  • klasa VIII b, wychowawca Jolanta Mikuła, sala 108
  • klasa VIII c, wychowawca Dorota Wilczyńska, sala 212
  • klasa VIII d, wychowawca Iwona Hume-Zielińska, sala 18

Rozkład jazdy autobusów ważny od dnia 01.09.2021 r.

Linia nr 1

  • Buniewice 7:55
  • Chrząszczewko 7:57
  • Chrząszczewo 8:00
  • Kamień Pom szkoła 8:10
  • Żółcino 8:25
  • Osiedle 8:35
  • Grabowo 8:40
  • Kamień Pom. Szkoła 8:48

Linia nr 2

  • Grębowo 8:10
  • Mokrawica 8:12
  • Świniec 8:35
  • Trzebieszewo 8:40
  • Borucin 8:44
  • Kamień Pom. szkoła 8:50

Linia nr 3

  • Stawno 8:20
  • Borzysław 8:25
  • Rekowo 8:30
  • Jarzysław 8:33
  • Rzewnowo 8:40
  • Rzewnówko 8:44
  • Kamień Pom. Szkoła 8:49

Linia nr 4

  • Połchowo 7:40
  • Kukułowo 7:50
  • Rozwarowo 8:08
  • Dusin 8:15
  • Skarchowo 8:18
  • Buszęcin 8:25
  • Jarszewo szkoła 8:34
  • Miłachowo 8:39
  • Jarszewo szkoła 8:44

Linia nr 4A (autobus liniowy Wolin – Kamień Pomorski)

  • Jarszewo 8:24
  • Miłachowo 8:26
  • Kamień Pomorski - szkoła 8:35

Linia nr 5

  • Benice 7:48
  • Śniatowo 7:54
  • Giżkowo 7:58
  • Ducino 8:06
  • Szumiąca 8:10
  • Płastkowo 8:21
  • Górki 8:26
  • Kukań 8:29
  • Rarwino 8:34
  • Kamień Pom szkoła 8:46

Linia nr 6

  • Strzeżewko 8:19
  • Strzeżewo 8:23
  • Chrząstowo 8:29
  • Kamień Pom. szkoła 8:44

Linia nr 7

  • Łukęcin 8:45
  • Radawka 8:50
  • Wrzosowo szkoła 8:55

SP J – przyjazd na 9:00 odjazd 10:30

SPW - przyjazd na 9:00 odjazd 10:00

SP 1 - przyjazd na 9:00 odjazd 10:00

SP 2 - przyjazd na 9:00 odjazd 10:30