Wakacyjne ABC

Zakończył się rok szkolny 2021/2022, czas wytężonej pracy i wyzwań. Uczniowie poszli na zasłużony wypoczynek. Rozpoczęły się WAKACJE.
Jednak, jak co roku, dzieci edukacji wczesnoszkolnej przed rozpoczęciem czasu wolnego wzięły udział w spotkaniu z pedagogiem szkolnym, podczas którego przypomniały sobie o zasadach jego spędzania.
Zajęcia pod tytułem "Bezpieczny wypoczynek – wakacyjne ABC" rozpoczęła grupa teatralna "Szuflandia", prezentując inscenizację "Koncert na łące". Przedstawienie było wprowadzeniem do rozmowy z uczniami na temat reguł bezpiecznego spędzania wakacji.
Wszystkie dzieci wykazały się gruntowną wiedzą z tego zakresu.
Na zakończenie spotkania rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Literacki dla uczniów klas I-III pod tytułem "Bezpieczne wakacje – bezpieczny wypoczynek", wręczając laureatom nagrody w dwóch kategoriach: poezja i proza.

kategoria poezja

• I miejsce: Maja Podgórska, klasa 1b
  • I miejsce: Patrycja Graj, klasa 3a

kategoria proza

• I miejsce: Bianka Barwińska, klasa 3b

Nagrodzone prace zostały umieszczone w Gazetce Pedagoga Szkolnego, którą otrzymali wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej.

Katarzyna Pycka – pedagog szkolny

Załączniki: