Podsumowanie akcji charytatywnych pod hasłem "Pomoc dla Kornelki"

W roku szkolnym 2022/23 zostały zorganizowane trzy akcje charytatywne wspierające rehabilitację mieszkanki naszego miasta - małej Kornelki.
W ostatnim czasie podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka w pomoc zaangażowała się społeczność lokalna miasta i naszej szkoły: mieszkańcy, rodzice, uczniowie, pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi, którzy wsparli nas przynosząc na ten cel słodkie i zdrowe przekąski.
Podczas tych zbiórek naszej szkole udało się zebrać ogólną kwotę 11050 zł, która została przekazana rodzicom dziewczynki na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc oraz otwarte serca i zaangażowanie w ten szczytny cel.

Beata Słaby
Małgorzata Bartkowska-Ryczko