Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego "Zrobić coś z niczego"

W kwietniu świetlica szkolna zorganizowała konkurs ekologiczny pt. "Zrobić coś z niczego" dla uczniów zapisanych w świetlicy szkolnej.

Uczniowie podzieleni zostali na II grupy wiekowe:

  • I grupa: klasy I-III
  • II grupa III-IV

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

  • I miejsce: Łucja Kotowska
  • II miejsce: Hanna Nejman
  • III miejsce...

Informacja dla czynnych oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

W dniu 23 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie integracyjne na zakończenie roku szkolnego w Ośrodku PSONI w Buniewicach dla czynnych i emerytowanych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.
Chętne osoby prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 16.06.23 r. w sekretariacie szkoły.

Spotkanie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim

17 maja br. Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim zorganizowało dla uczniów spotkanie z policjantami dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Prelegenci przygotowali dla uczniów prezentację dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, od kiedy mogą ubiegać się o...

budowa budek lęgowych

W dniach 17-21 kwietnia br. uczniowie wszystkich klas razem z rodzicami i wychowawcami budowali budki lęgowe dla ptaków. Powstałe w ramach projektu "Ptasie siedlisko" 23 domki zawieszone zostały na północnej ścianie naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy Panom konserwatorom oraz Panu Dariuszowi Dudzie za powieszenie budek.
Projekt "Ptasie siedlisko"