Ze splątanych korzeni
20 września uczniowie klas 3 wzięli udział w projekcie "Ze splątanych korzeni" realizowanym przez Kamieński Dom Kultury.
W ramach projektu dzieci spotkały się z zespołem ludowym "Stawnianki". Członkowie zespołu zaprezentowali dzieciom 2 pieśni "Mikołajek nadmorski" oraz "Ludowa nutka". Trzecioklasiści bardzo chętnie śpiewali obie...

EKO-SZKOŁA 2022
W ubiegłym roku szkolnym nasza placówka przystąpiła do III edycji projektu EKO-SZKOŁA 2022, skierowanego do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.
Główne cele projektu...

Słodki kiermasz dla Ali 
24 września podczas koncertu "Pożegnanie lata" ma kamieńskiej marinie grupa nauczycieli z naszej szkoły oraz członkowie Koła Gospodyń Wiejskich Chrząszcze i Wianki zorganizowali słodki kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie w całości na rehabilitację naszej uczennicy Ali Moryń.
Serdecznie podziękowania dla Moniki Wawrzynowicz, Michała...

Realizacja II etapu projektu "Przyroda nie obroni się sama"
16 września br. Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim wraz z Radą Rodziców zorganizowało w ramach projektu "Przyroda nie obroni się sama" sprzątanie okolicy szkoły, sadzenie drzew liściastych oraz piknik rodzinny.
O godzinie 9:00 wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami udali się w teren zebrać zalegające śmieci...