W roku szkolnym 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim obowiązuje następujący kalendarz roku szkolnego.

 1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 - 4.09.2023 r. godzina 9:00 (poniedziałek)
 2. Zebrania z rodzicami klas I-VIII - 11,12.09.2023 r., godz...

Warsztaty plastyczne "Słowotwory"

5 września 2023 r. odbyły się niezwykle twórcze, warsztaty plastyczne dla uczniów klasy 2. Pan Piotr Florianowicz od wielu lat współpracuje z naszą szkołą dzieląc się z dziećmi swoją pasją i doświadczeniem. Tym razem Pan Piotr zaprosił dzieci do świata.. wyobraźni..
Po spotkaniu napisał:

"Halo, halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju...

Sprzątanie Świata łączy ludzi

W piątek, 15 września 2023 roku, nasza szkoła przystąpiła do 30. Akcji Sprzątanie świata – Polska organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia.
Celem akcji jest zachęcanie do wspólnego działania na rzecz poszanowania środowiska. Jak również budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej ludzi oraz ich odpowiedzialności za środowisko naturalne.

ikona

Edukacja wczesnoszkolna klasy I-III:

 • Klasa I A
  Ostrowska–Junkiert Aneta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel świetlicy
 • Klasa I B
  Wronkiewicz Mariola - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 • Klasa I C
  Wasielewska Grażyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 • Klasa II A
  Krawiec Wiesława - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 • Klasa II...