Szkoły Pełne Talentów 3

Drodzy Rodzice i Uczniowie, 2 września ruszyła III edycja programu Szkoły pełne talentów organizowanego przez Lidl. Podobnie jak w poprzednich latach nasza placówka przystąpiła do programu. Zachęcamy Was do zbierania talenciaków i przekazywania ich wychowawcom lub umieszczania w specjalnym pudełku znajdującym się przy dyżurce.

Jak zdobyć i przekazać talenciaka?

1. Zrób zakupy za minimum 50 zł i kup przynajmniej 1 owoc lub 1 warzywo. Za każde wydane 50 zł otrzymasz 1 talenciaka.
  2. Odbierz talenciaka przy kasie. Korzystając z kasy samoobsługowej pamiętaj, by podejść do kasjera po talenciaki.
  3. Przynieś talenciaki do szkoły i wrzuć do skrzynki przy dyżurce, przekaż swojemu wychowawcy lub innemu nauczycielowi lub dodaj do konta naszej szkoły poprzez zeskanowanie kod QR.

Liczymy na Wasze wsparcie 😀

talenciaki