W dniu 07.03.2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się montaż słowno - muzyczny dla wszystkich Pań z okazji ich święta. Zaproszonymi gośćmi były nasze mamy, babcie oraz koleżanki i koledzy z młodszych klas. Grupa 20 - stu wychowanków naszej świetlicy recytowała wiersze, odegrała humorystyczne scenki, a także znalazły się i takie osoby, które umiliły nam czas grając różne utwory na instrumentach muzycznych. W naszej szkole jest wielu zdolnych uczniów, co można było podziwiać podczas występów, a dziewczynki z klasy I b poruszyły publiczność układem tanecznym. Całą imprezę prowadzili niezastąpieni, eleganccy i nieco bajeranci, Igor i Aleks z klasy III d. Na zakończenie nasze kochane Panie te duże i te małe otrzymały symbolicznego kwiatka od chłopców.

Organizatorzy: pani Iza, pani Monika, pani Lidka