Dzień Chłopaka w świetlicy

30 września 2022r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Na początek chłopcy usłyszeli piękne życzenia, następnie czekało na nich mnóstwo atrakcji i zadań, podczas których mogli oni wykazać się męstwem, odwaga, wiedzą, kondycja i sprytem. Brali udział w następujących zabawach oraz konkurencjach: "Próba wiedzy", "Znajomość tytulów bajek", "Pompki", "Jedzenie jabłka zawieszonego na sznurku", Jedzenie cytryny", "Gorące krzesełka". Rywalizacja była na wysokim poziomie a wszyscy chłopcy bardzo chętnie brali udział w przygotowanych dla nich zadaniach. W niektórych konkurencjach uczestniczyły także dziewczynki. Na zakończenie obchodów każdy chłopiec otrzymał order oraz laurkę własnoręcznie wykonana przez dziewczynki. To był wspaniały, pełen pozytywnych wrażeń dzień. Bardzo dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas i zabawę.
Nauczyciele świetlicy szkolnej