Little Red Riding Hood - przedstawienie dla klas 1-3

10 marca uczniowie klasy 5b, którzy uczęszczają na kółko języka angielskiego wystawili w świetlicy przedstawienie , dla klas 1-3 pt: "Little Red Riding Hood". Wszystko co dzieci mogły zobaczyć było przygotowane przez nas, scenografia, rekwizyty, stroje a przede wszystkim scenariusz sztuki w języku angielskim. Na język polski została przetłumaczona tylko narracja. Uczniowie z najmłodszych klas rozmawiali z nami o tym co to jest teatr, jak należy zachować się w teatrze, byli pytani o różne elementy spektaklu. Ponad to musiały zapamiętać trzy słowa lub zdanie z przedstawienia. Na koniec wychowawcy otrzymali karty pracy, a dzieci słodki poczęstunek. Wynik ewaluacji był pozytywny, uczniom podobało się nasze przedstawienie. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Relacje wideo:

{vembed Y=5-tZbmBZO5U}