Pasowanie na Świetliczaka – w rytmie muzyki i dobrej zabawy

Dnia 4 listopada w świetlicy naszej szkoły odbyła się uroczystość "Pasowania na Świetliczaka". Dzieci w obecności pań dyr. Renaty Jarczak, Małgorzaty Kołodziejczyk oraz zaproszonych gości, wykazały się wiedzą i umiejętnościami, a także znajomością zasad obowiązujących w świetlicy. Uroczystego pasowania dokonała p. dyr. Renata Jarczak, a następnie pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe medale, które dumnie nosiły do końca dnia. Całości dopełniła pięknie zaśpiewana piosenka przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych. Nauczycielki życzyły uczniom sukcesów w nauce i radości z przebywania w świetlicy szkolnej. Pod koniec uroczystości odwiedził nas p.burmistrz - Stanisław Kuryłło, który pogratulował uczniom tytułu Świetliczaka. Całość zakończyła się wspólnym śpiewem i pamiątkowym zdjęciem.