Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. Część artystyczną, pełną szkolnego humoru przygotowali uczniowie z najstarszych klas. Niezwykłym prezentem dla wszystkich pracowników, była również piosenka zaśpiewana przez najmłodsze dzieci oraz utwór do słów Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy" w wykonaniu uczennicy klasy VII. Samorząd Uczniowski także przygotował na ten dzień upominki handmade, które wraz z życzeniami trafiły do każdego pracownika naszej szkoły.
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Renata Jarczak, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Beata Słaby
Małgorzata Bartkowska-Ryczko