Szkolny Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów kl. IV-VIII. Muzyka była bardzo urozmaicona i porywała do tańca niemalże każdego. W roli DJ'ów zaprezentowali się uczniowie z klasy siódmej oraz ósmej, którzy doskonale sprawdzili się w swojej roli. Miłym zaskoczeniem tego wieczoru okazał się solowy taniec ucznia klasy siódmej, który spotkał się z wielkim uznaniem koleżanek i kolegów, którzy wyrazili to gromkimi brawami.
Niestety – wszystko co dobre, szybko się kończy. Ponad dwie godziny wspaniałej zabawy szybko minęły. A uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejną dyskotekę.

Wszystkim nauczycielom sprawującym dyżur podczas pierwszej dyskoteki w tym roku szkolnym... Serdecznie dziękujemy!!!