Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny był wyjątkowy w naszej szkole. Był to bowiem dzień bez plecaka oraz wystrzałowej fryzury. Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu "zastępstwa" dla tradycyjnego plecaka. W tym dniu mogli również zaprezentować swoje hobby, a więc pokazać innym, co lubią robić w wolnym czasie i poopowiadać o swoich pasjach. Pasjonaci prezentowali swoje ekspozycje na szkolnym holu, a pozostali mieli okazję do zapoznania się m.in. z pracami plastycznymi, spróbowania pysznych wypieków, posłuchania utworów granych na skrzypcach i wiolonczeli, zobaczenia układów tanecznych prezentowanych przez koleżanki. Dzięki temu wydarzeniu uczniowie mogli się przekonać, że posiadanie hobby rozwija, poszerza wiedzę o otaczającym świecie i umożliwia konstruktywne spędzania czasu wolnego.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami