Wycieczka szkolna do Berlina

W dniu 19.04.2024 roku uczniowie klas 7-ych i wychowawcy oraz uczniowie z wychowawcą ze Szkoły Podstawowej w Jarszewie wybrali się na wycieczkę szkolną do Berlina.
Pod kierownictwem sympatycznego przewodnika Pana Jacka uczestnicy wycieczki zwiedzili w stolicy Niemiec następujące interesujące miejsca:
Aleksanderplatz, Wyspę Muzeów, Aleję Unter den Linden, Bramę Brandenburską, Muzeum Przyszłości Futurium, Czekoladowy Świat Ritter Sport ( wystawę czekoladek połączoną ze sklepem i kawiarenką ), następnie Classic Remise ( wystawę zabytkowych samochodów ) oraz w słynnej dzielnicy Ku`dam Centrum Handlowe Europa z nietypowym zegarem wodnym.
Pomimo deszczowej aury wszystkim towarzyszył dobry humor oraz pozytywne nastawienie, dzięki czemu wyprawa była bardzo udana.
Wycieczka została zorganizowana przy wieloletniej współpracy Biura Podróży Globtour ze Szczecina oraz zaangażowaniu nauczycieli – wychowawców, uczniów i rodziców.
Z pewnością wrócimy tu za rok😊

Organizatorki wycieczki:
Beata Słaby