Od września 2009 roku w szkole utworzono dwie klasy, do których uczęszczają sześciolatki, tak zwane "zerówki". Klasy "0" swym wyposażeniem różnią się od klas szkolnych, przede wszystkim wyposażone są w pomoce i przybory zachęcające do nauki poprzez zabawę. Klasy są jasne i kolorowe.

Dwa razy w tygodniu prowadzone są zajęcia z rytmiki. Zajęcia te, dają dzieciom dużo radości i zadowolenia.

Bardzo szybko obydwie grupy "zerowe" włączyły się w życie szkoły. Udział w Turnieju Mikołajkowym na hali sportowej wraz z dziećmi i rodzicami klas I – III, był ogromnym przeżyciem i świetną zabawą.

Zabawa z rodzicami zawsze jest udana.

W oczekiwaniu na prezenty od Mikołaja.

W swojej sali na dywanie nareszcie można rozpakować prezenty.

27 stycznia - Dzień Babci i Dziadka był dla dzieci wielkim przeżyciem.
W szkolnej świetlicy, dzieci z obydwu grup wspólnie zaprezentowały piosenki, wiersze oraz inscenizacje.

Nareszcie można uściskać babcię i dziadka.

Co roku w szkole organizowany jest Bal karnawałowy, oczywiście nie mogło tam zabraknąć "zerówkowiczów".

W czasie przerwy bardzo smakowały różne "smakołyki" przygotowane w klasie przez rodziców.

smakołyki

W czasie przerwy można również obejrzeć nagrodę kolegi, którą zdobył w konkursie rysunkowym.