logo szkoły

"Wiem-rozumiem-stosuję"

Rok szkolny 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 od 01 października 2021 r. do 20 czerwca 2022 r. realizowałam innowację pedagogiczną "Wiem-rozumiem-stosuję". Jej adresatami byli wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Była ona przeprowadzana w klasach I-III w ramach obowiązkowych zajęć edukacji...

Nie daj złości sobą rządzić

W dniach od 30.05.22 r. do 2.06.22 r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych z pedagogiem szkolnym pod tytułem "Nie daj złości sobą rządzić". Spotkania odbywały się w ramach innowacji pedagogicznej "Wiem-rozumiem-stosuję", która realizowana jest w szkole od września tego roku szkolnego, umożliwiając dzieciom rozwijanie...

Nie płacz, Koziołku

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaka może zdarzyć się człowiekowi. To spotkanie kogoś, kto nas zaakceptuje takimi, jakimi jesteśmy, wysłucha, pocieszy, jest wsparciem w trudnych chwilach. Cieszy się z naszych sukcesów i radości. O przyjacielu marzy większość z nas. Znalezienie bratniej duszy jest bardzo trudne, ale możliwe.
O...

Podsumowanie Szkolnego Konkursu Literackiego dla uczniów klas I-III

Dnia 20 kwietnia 2022 r. podsumowano Szkolny Konkurs Literacki dla uczniów klas I-III pod tytułem "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"
Uczniowie, którzy złożyli prace: wiersze lub opowiadania, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez sponsora.

Wyniki:

Kategoria – wiersz

klasy pierwsze

  • Maja Podgórska, klasa...